Straupes zirgu pasts, Straupes pagasts, Pārgaujas novads, Latvija info@straupestirdzins.lv, info@farmersmarket.lv +371 29464946

Straupes lauku labumu tirdziņš – TIKAI Straupes Zirgu pastā

10.augustā Straupes tirdziņš viesosies Pārceltuves svētkos

10. augustā Straupes tirdziņš pārcelsies pāri Gaujai un viesosies Līgatnē, kur notiks brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivāls “Pārceltuve”.

Pasākuma rīkotāji ir  šefpavāri Ēriks Dreibants un Mārtiņš Sirmais un viņu komanda. Ēriks Deibants ir SLow Food Straupe biedrības biedrs, tāpēc arī mūsu tirdziņš dosies viņu atbalstīt, piedāvājot Pārceltuves festivāla laikā visu to labāko un gardāko produkciju, kas nopērkama tirdziņā Straupes zirgu pastā.

Festivāla dienā  notiks dažādas meistardarbnīcas, brīvdabas kafejnīcas un brīvdabas kino, ekskursijas pa Līgatni un Dabas garšas sarunas, ko vadīs biologs Māris Olte, žurnāliste un Pasaules dabas fonda vēstnese Kristīne Garklāva, grafikas dizaineris Miķelis Baštiks, šefpavārs no Krievijas Aleksandrs Žerebcovs, koncertēs ģitārists Mārcis Auziņš, koklētājs Ansis Jansons un citi.

Uz pasākumu pēc Slow Food Straupe biedrības iniciatīvas ieradīsies starptautiskās Slow food kustības pārstāve Anna Kanšijeva, kura ar savu stāstījumu par Slow Food aizraus ikvienu klausītāju. Viņa piedalīsies arī  Latvijas Slow Food šefpavāru alianses dibināšanā, kas Latvijai ir liels notikums.

Uz festivālu aicināti visi tiem, kam tuva mūsu pašu Latvijas iepazīšana caur garšām, sarunām un būšanu dabā.

Vairāk informācijas:

http://www.visitligatne.lv/turisma-zinas/10-augusta-ligatne-notiks-brivdabas-garsu-papira-un-sarunu-f
 facebook.com/parceltuve 

Facebooktwitter